Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
54.00
O.D.2 [ mm ]
47.00
L.1 [ mm ]
61.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS4010P

SS4010P

ZF NO.
66-029-12V
Tensioni
12V
Seria
MARELLI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

29
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO137190
CARGOF032137190
FIAT9945557
IKA4.6199.9
MAGNETI MARELLI85540981
MAGNETI MARELLI85541410
ZM6595
ZMZM6595
CASCOCSO30111AS
CQCQ2030381
ELECTROLOGSOL4147
ERA227616
GHIBAUDIE4733
HOFFER46047
ITAB AUTOMOTIVE11130111AV
KRAUFSSE7190
LOGISTIK036038111
LUCAS085540981010
POWERMAX1013670
POWERMAX81013670
REAL20304111BN
SANDOSSO30111.0
UNIPOINTSNLS-303
WAI054.000.348.056
WAI054.000.348.590
WAI66-9318
WILMINK GROUPWG2018079
WOODAUTOSND1608
WOODAUTOWOOSND1608

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
LUCAS063222889010
LUCAS063222936010
MAGNETI MARELLI63101002
MAGNETI MARELLI63222889
MAGNETI MARELLI63222900
MAGNETI MARELLI63222936
MAGNETI MARELLI63223109
AS-PLS4022