Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
60.50
O.D.2 [ mm ]
36.50
L.1 [ mm ]
59.00
B+ [ mm ]
M6x1.0
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
60.50
O.D.2 [ mm ]
36.50
L.1 [ mm ]
64.00
B+ [ mm ]
M6x1.0
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SAFETY SWITCHES CATALOG

SS1166S

SS1166S

ZF NO.
13-401-24V(L2)
Tensioni
24V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

30
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO335383
CARGOF032335383
DELCO10514696
DELCO10515814
DELCO10518784
DELCO10546288
HYUNDAI / KIA36140-52000
MERCEDES0011524410
MERCEDES0011529310
MERCEDES0011529910
MERCEDES9241520010
MERCEDESA0011524410
MERCEDESA0011529310
MERCEDESA0011529910
MERCEDESA9241520010
ZM3409
ZM409
ZMZM3409
ZMZM409
CASCOCRL60600AS
DIXIE6701-2920
ELECTROLOGSOL2623
ERA227222
ERA227298
KRAUFSSD8784
REAL22909006BN
SANDOSRL60600.0
WAI054.000.032.030
WAI67-1821
WOODAUTOSND1521

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes31

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10461470
DELCO10479626
DELCO10479650
DELCO19070039
DELCO8200004
DELCO8200054
DELCO8200064
DELCO8200065
DELCO8200138
DELCO8200231
DELCO8200292
DELCO8200296
DELCO8200297
DELCO8200357
DELCO8200386
DELCO8200474
DELCO8200504
DELCO8200512
DELCO8200777
DELCO8200851
DELCO8200921
AS-PLS1034
AS-PLS1035
AS-PLS1119
AS-PLS1121
AS-PLS1173S
AS-PLS1232S
AS-PLS1235S
AS-PLS1238S
AS-PLS1240S
AS-PLS1257S