Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
64.00
O.D.2 [ mm ]
63.50
L.1 [ mm ]
117.00
B+ [ mm ]
M12x1.75
L.B+ [ mm ]
41.00
Coil bolt [ mm ]
M12x1.75
L.Coil bolt [ mm ]
30.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1150S

SS1150S

ZF NO.
13-701-5-24V
Tensioni
24V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

24
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCHF042010577
CARGO235758
CARGOF032235758
DELCO10511409
IKA4.6245.9
ZEN71841
ZENZN71841
ZMZM1841
AUTO MAGNETOAM-44139
AUTO MAGNETOAM-44139W
CASCOCSO60616AS
ELECTROLOGSOL5013
GHIBAUDIE9121
POWERMAX81011787
REAL20309616BN
SANDOSSO60616.0
SIOMELE626160A
WAI054.000.209.030
WAI054.000.209.036
WAI66-156
WAI66-156-1
WILSON60-01-3660
WOODAUTOSND12934
WOODAUTOSSD5758

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes31

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10461754
DELCO10461756
DELCO10461758
DELCO10461759
DELCO19011507
DELCO19011509
DELCO19011511
DELCO19011512
DELCO19011522
DELCO19011523
DELCO19011524
DELCO19011527
DELCO8200027
DELCO8200032
DELCO8200034
DELCO8200039
DELCO8200041
DELCO8200043
DELCO8200044
DELCO8200047
DELCO8200330
DELCO8200435
DELCO8200714
DELCO8300014
DELCO8300016
DELCO8300018
AS-PLS1027
AS-PLS1028
AS-PLS1118
AS-PLS1125
AS-PLS1128