Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
33.00
O.D.1 [ mm ]
69.00
O.D.2 [ mm ]
76.00
L.1 [ mm ]
121.50
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
34.50
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/4-20
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1136P

SS1136P

ZF NO.
13-2003-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

22
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO231913
CARGOF032231913
DELCO1115623
DELCOD917A
MAGNETI MARELLI940113050424
MAGNETI MARELLIAME0424
ZMZM2452
ZMZM6452
DIXIE6601-3716
ELECTROLOGSOL2717
ERA227159
ERA227593
GHIBAUDIE5397
KRAUFSSD1913
LAUBERCQ2030284
POWERMAX81014703
WAI054.000.395
WAI66-148
WAI66-148-1
WAI66-148-USA
WILSON60-01-3583
WOODAUTOSND12104

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes21

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10478805
DELCO10478927
DELCO10478928
DELCO10478929
DELCO10478930
DELCO10478957
DELCO10479014
DELCO10479015
DELCO10479016
DELCO10479034
DELCO10479054
DELCO10479186
DELCO1993851
DELCO1993894
DELCO1993956
DELCO1993957
DELCO1993958
DELCO1993967
DELCO1993981
DELCO1993988
DELCO1993992