Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.50
O.D.2 [ mm ]
42.00
L.1 [ mm ]
52.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
17.60
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
L.Coil bolt [ mm ]
9.60
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1086S

SS1086S

ZF NO.
13-305-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

7
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
DELCO10528310
ZM3261
ZMZM3261
GHIBAUDIE9214
KRAUFSSD2318
WAI054.000.876.036
WAI054.001.230.590

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO25187951
DELCO8000475
DELCO96289430
DELCO96469962
DELCO96497702
DELCO96943429
DELCO96963483
DELCODRS0210
AS-PLS1082S
AS-PLS1144S