Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
49.50
O.D.2 [ mm ]
33.00
L.1 [ mm ]
53.00
B+ [ mm ]
M6x1.0
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SAFETY SWITCHES CATALOG

SS0387P

SS0387P

ZF NO.
84-J001-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

15
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH1337210745
BOSCH6033AD5138
BOSCH6033AD5206
BOSCH6033AD6153
IKA4.6329.9
ZEN70291
ZENZN70291
ZM291
ZMZM291
CASCOCRL10603AS
ERA227926
GHIBAUDIE3720-1
MEAT & DORIA46194
REAL22901306BN
SANDOSRL10603.0

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes15

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001241001
BOSCH0001241003
BOSCH0001241007
BOSCH0001241014
BOSCH0001241019
BOSCH0001261002
BOSCH0001261026
BOSCH0986021480
FORDBC4511001BA
BOSCHF002G20904
AS-PLS0137
AS-PLS0138
AS-PLS0450
AS-PLS0683S
AS-PLS0928S