Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
91.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
11.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0386P

SS0386P

ZF NO.
84-813-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331302003
BOSCH0331302009
BOSCH0331302026
BOSCH0331302048
BOSCH0331302086
BOSCH0331302094
BOSCH0331302530
MAGNETI MARELLI940113050168
MAGNETI MARELLIAME0168
ZM625
ZMZM625
CASCOCSO10189AS
ERA227566
GHIBAUDIE3665
KRAUFSSB4275
POWERMAX1015362
REAL20301981BN
SANDOSSO10189.0

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes4

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001208047
BOSCH0001208056
BOSCH0001208058
BOSCH0001208059