Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
86.00
O.D.2 [ mm ]
46.00
L.1 [ mm ]
94.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0333P

SS0333P

ZF NO.
84-903-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

23
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331100005
BOSCH0331100014
BOSCH0331101001
BOSCH0331101003
CARGO130281
CARGOF032130281
FIAT9009423
FIAT9923794
FIAT9925687
IKA4.6416.9
MAGNETI MARELLI636331425
MAGNETI MARELLIIA14AA
MAGNETI MARELLIIE14AA
ZMZM3903
AUTO MAGNETOAM-44105
ELECTROLOGSOL1070
ELECTROLOGSOL1071
ERA227278
GHIBAUDIE3364
KRAUFSSB0281
LAUBERCQ2030744
POWERMAX81014680
WOODAUTOSND1133

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes15

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001401005
BOSCH0001401011
BOSCH0001401023
BOSCH0001401028
BOSCH0001401044
BOSCH0001401046
BOSCH0001401049
BOSCH0001401060
MAGNETI MARELLI63213853
MAGNETI MARELLI63213855
MAGNETI MARELLI63216225
MAGNETI MARELLI63216233
MAGNETI MARELLIMT38QB
MAGNETI MARELLIMT62AA
AS-PLS0866S