Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.80
O.D.1 [ mm ]
56.40
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
65.80
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
17.30
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
14.40
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0163P

SS0163P

ZF NO.
84-169-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

39
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303004
BOSCH0331303009
BOSCH0331303018
BOSCH0331303023
BOSCH0331303047
BOSCH0331303073
BOSCH0331303509
BOSCH0331303573
CARGO130474
CARGO134377
CARGOF032130474
CARGOF032134377
MAGNETI MARELLI940113050129
MAGNETI MARELLIAME0129
VW027911287
VW027911287A
VW055911287
VW068911287A
VW068911287C
ZM576
ZMZM576
CASCOCSO10115AS
CASCOCSO10198AS
DIXIE6660-3112
ERA227492
GHIBAUDIE3474
KRAUFSSB0474
POWERMAX1012719
POWERMAX81012719
REAL20301511BN
REAL20301891BN
SANDOSSO10115.0
SANDOSSO10198.0
WAI054.000.312.016
WAI054.000.312.590
WAI66-9131
WAI66-9131-1
WOODAUTOSND11002
WOODAUTOWOOSND11002

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes20

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001208400
BOSCH0001212204
BOSCH0001212205
BOSCH0001212206
BOSCH0001212207
BOSCH0001212211
BOSCH0001212212
BOSCH0001212400
BOSCH0001212401
BOSCH0001312104
BOSCH0001312105
BOSCH0001312108
BOSCH0001312109
BOSCH0001317007
BOSCH0001317011
BOSCH0001317014
BOSCH0001317020
BOSCH9007042015
BOSCH9007042016
AS-PLS01023S