Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
66.00
O.D.2 [ mm ]
57.50
L.1 [ mm ]
99.50
B+ [ mm ]
M12x1.75
L.B+ [ mm ]
26.00
Coil bolt [ mm ]
M12x1.75
L.Coil bolt [ mm ]
25.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0122P

SS0122P

ZF NO.
84-D800-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339403016
BOSCH9330451058
BOSCH9330451064
BOSCH9330451065
BOSCH9330451069
MAGNETI MARELLI940113050310
MAGNETI MARELLIAME0310
MERCEDES0011520610
MERCEDES0011526210
MERCEDESA0011520610
MERCEDESA0011526210
ZMZM831
ELECTROLOGSOL1105
ERA227806
GHIBAUDIE3630
KRAUFSSB0831
WAI054.000.731

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes5

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001370001
BOSCH9000453029
BOSCH9000453065
BOSCH9000453066
BOSCH9000453067