Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.30
O.D.2 [ mm ]
45.60
L.1 [ mm ]
63.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
23.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0103P

SS0103P

ZF NO.
84-200-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

30
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0986020780
BOSCH1986SE1913
BOSCH2339305005
BOSCH2339305024
BOSCH2339305052
BOSCH2339305074
BOSCH2339305322
CARGO235138
CARGOF032235138
IKA4.6314.9
VW020911287A
ZM7381
ZMZM7381
CASCOCSO10125GS
ELECTROLOGSOL1357
ERA227913
HOFFER46309
KRAUFSSB5138
POWERMAX1016967
POWERMAX81016967
REAL20301521OE
SANDOSSO10125
STELLOX06-85235-SX
WAI054.000.016.016
WAI054.000.016.210
WAI054.000.016.590
WAI66-9103
WILMINK GROUPWG2018157
WOODAUTOSND11110
WOODAUTOWOOSND11110

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001107423
BOSCH0001107424
BOSCH0001120400
BOSCH0001120401
BOSCH0001120402
BOSCH0001120403
AS-PLS0242
AS-PLS0686S