Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
29.90
O.D.1 [ mm ]
61.70
O.D.2 [ mm ]
53.50
L.1 [ mm ]
82.90
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.20
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
19.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0091

SS0091

ZF NO.
84-D14-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

27
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331402012
BOSCH0331402207
BOSCH0331402707
CARGO132294
CARGOF032132294
CASE060502737
CUMMINS3870993
KHD01307750
KHD1307750
MAGNETI MARELLI940113050182
MAGNETI MARELLIAME0182
SCANIA386776
ZMZM641
AUTO MAGNETOAM-44912
CASCOCSO10619
CQCQ2030501
DIXIE6660-6223
ELECTROLOGSOL1373
ERA227587
GHIBAUDIE3672
KRAUFSSB2294
POWERMAX1016165
POWERMAX81016165
SANDOSSO10619
UNIPOINTSNLS-292
WILSON60-15-6584
WOODAUTOSND11070

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes27

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001360031
BOSCH0001360039
BOSCH0001360044
BOSCH0001360048
BOSCH0001360054
BOSCH0001360057
BOSCH0001368003
BOSCH0001368008
BOSCH0001368011
BOSCH0001368015
BOSCH0001368023
BOSCH0001368025
BOSCH0001368032
BOSCH0001368044
BOSCH0001368046
BOSCH0001368054
BOSCH0001368067
BOSCH0001368078
BOSCH0001368080
BOSCH0001368087
BOSCH0001368302
AS-PLS01100S
AS-PLS0268
AS-PLS0269
AS-PLS0515
AS-PLS0750S
AS-PLS0919S