Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.50
O.D.2 [ mm ]
45.70
L.1 [ mm ]
66.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
29.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0068(BOSCH)

SS0068(BOSCH)

ZF NO.
84-218-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH1986SE1689
BOSCH2339305111
CARGO332894
CARGOF032332894
FIAT77365120
CASCOCSO10212AS
ELECTROLOGSOL1147
KRAUFSSB6120
REAL20301212BN
SANDOSSO10212.0
WAI054.000.710.010
WOODAUTOBOS2339305111

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes13

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001137001
BOSCH0001137002
BOSCH0001137003
BOSCH0001137004
BOSCH0001137011
BOSCH0001137012
BOSCH0001138011
BOSCH0001138012
BOSCH0001172401
AS-PLS0237
AS-PLS0311
AS-PLS0609S
AS-PLS0704S