Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.10
O.D.2 [ mm ]
53.90
L.1 [ mm ]
82.40
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
24.30
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
18.40
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0053

SS0053

ZF NO.
84-D17-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

23
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331402027
BOSCH0331402028
BOSCH0331402096
BOSCH0331402528
CARGO131189
CARGOF032131189
DELCO19024458
FORD78GB11390AA
MAGNETI MARELLI940113050193
MAGNETI MARELLIAME0193
ZMZM653
CASCOCSO10142
CQCQ2030737
ELECTROLOGSOL1408
ERA227608
GHIBAUDIE3585
KRAUFSSB1189
POWERMAX1010937
POWERMAX81010937
SANDOSSO10142
UNIPOINTSNLS-288
WAI66-9111
WOODAUTOSND1472

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001362005
BOSCH0001362006
BOSCH0001362044
BOSCH0001362045
BOSCH0001362061
BOSCH0001362079
BOSCH0001362081
BOSCH0001362602
BOSCH0001362603
BOSCH0001362606
BOSCH0001362607
AS-PLS0642S