Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.60
O.D.2 [ mm ]
49.60
L.1 [ mm ]
71.60
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.80
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.60
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0038

SS0038

ZF NO.
84-138-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

26
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339303001
BOSCH2339303201
BOSCH2339303206
BOSCH2339303706
CARGO136793
CARGO137613
CARGOF032136793
CARGOF032137613
MAGNETI MARELLI940113050428
MAGNETI MARELLIAME0428
OPEL90487704
ZMZM1473
ZMZM2473
CQCQ2030726
ELECTROLOGSOL1304
ERA227047
ERA227163
GHIBAUDIE3703
KRAUFSSB7613
KRAUFSSB7613BA
KRAUFSSB9613
POWERMAX1017225
POWERMAX81017225
UNIPOINTSNLS-238L
WAI66-9167
WOODAUTOSND12586

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001107034
BOSCH0001107045
BOSCH0001107056
BOSCH0001107100
BOSCH0001107101
BOSCH0001107108
BOSCH0001108148
BOSCH0001108170
BOSCH0001115016
AS-PLS0098
AS-PLS0387
AS-PLS0826S