Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
31.70
O.D.1 [ mm ]
66.20
O.D.2 [ mm ]
72.50
L.1 [ mm ]
99.80
B+ [ mm ]
M12x1.75
L.B+ [ mm ]
37.50
Coil bolt [ mm ]
M12x1.75
L.Coil bolt [ mm ]
26.20
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0027P

SS0027P

ZF NO.
84-D804-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

45
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331403003
BOSCH0331403004
BOSCH1986SE3564
BOSCH2339403008
BOSCH2339403010
BOSCHF042010253
CARGO139967
CARGO333600
CARGO335227
CARGOF032139967
CARGOF032333600
CARGOF032335227
DELCO19070190
IKA4.6164.9
MAGNETI MARELLI940113050314
MAGNETI MARELLIAME0314
MERCEDES0011523210
MERCEDESA0011523210
ZMZM-835
ZMZM835
AUTO MAGNETOAM-44967
AUTO MAGNETOAM-44967M
AUTO MAGNETOAM-44967U
CASCOCSO10602
CASCOCSO10602AS
CASCOCSO10602ES
CASCOCSO10602GS
CQCQ2030019
DIXIE6660-7221
ELECTROLOGSOL1094
ERA227810
GHIBAUDIE3689
KRAUFSSB9967
MEAT & DORIA46253
POWERMAX81013389
SANDOSSO10602
SANDOSSO10602.0
SANDOSSO10602.1
SANDOSSO10602.3
UNIPOINTSNLS-258A
WAI054.000.011
WAI66-91164
WOODAUTOBOS2339403010
WOODAUTOSND11021
WOODAUTOSND12571

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001371019
BOSCH0001372001
BOSCH0001372005
BOSCH0001372006
MERCEDES0041519401
DELCO19070030
DELCO19070033
AS-PLS0019
AS-PLS0071
AS-PLS0074