Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
47.80
O.D.2 [ mm ]
33.70
L.1 [ mm ]
40.50
B+ [ mm ]
M6x1.0 - 11.00
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0 - 11.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SAFETY SWITCHES CATALOG

SS0022

SS0022

ZF NO.
84-J003-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

28
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS0022
BOSCH1337210726
BOSCH1337210728
CARGO230386
CARGO333281
CARGOF032230386
CARGOF032333281
DAF1354515
DELCO19070209
DENSO128800-3140
DENSO182800-3140
AUTO MAGNETOAM-44726
CASCOCSO10613AS
CQCQ2030755
ELECTROLOGSOLX016
ELECTROLOGSOLX016G
GHIBAUDIE3689-1
KRAUFSSB0386
KRAUFSSB7386
KRAUFSSB8386
KRAUFSSB9386
POWERMAX81011088
REAL20301316BN
SANDOSSO10613.0
WAI054.100.006.010
WAI054.100.006.011
WAI054.100.006.210
WOODAUTOBOS1337210728

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes16

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001371010
BOSCH0001371013
BOSCH0001371015
BOSCH0001371016
BOSCH0001371018
BOSCH0001371019
BOSCH0001372001
BOSCH0001372002
BOSCH0001372003
BOSCH0001372005
BOSCH0001372006
AS-PLS0019
AS-PLS0071
AS-PLS0074
AS-PLS0076
AS-PLS0431