Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.20
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.80
L.1 [ mm ]
82.30
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.70
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
18.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0008

SS0008

ZF NO.
84-D29-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

27
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331402005
BOSCH0331402208
BOSCH331402005
BOSCH331402208
CARGO131053
CARGO333143
CARGOF032131053
CARGOF032333143
DELCO19024455
MAGNETI MARELLI940113050180
MAGNETI MARELLIAME0180
SCANIA387478
VOLVO11992387
ZMZM638
CASCOCSO10609
CQCQ2030124
ELECTROLOGSOL1068
ERA227580
GHIBAUDIE3589
HATZ49060900
KRAUFSSB1053
POWERMAX1012027
POWERMAX81012027
WAI66-9104
WAI66-9104-1
WILSON60-15-6632
WOODAUTOSND1469

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes17

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001231018
BOSCH0001360023
BOSCH0001360025
BOSCH0001360036
BOSCH0001360038
BOSCH0001360040
BOSCH0001360049
BOSCH0001368018
BOSCH0001368030
BOSCH0001368041
BOSCH0001368071
BOSCH0001368303
BOSCH0001368316
AS-PLS01087S
AS-PLS0182
AS-PLS0798S
AS-PLS0804S