Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-1141-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-1141-12V
OE
32
PRE ŠTARTÉR
9
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

32
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
3EFFEELE0037
BOSCH0331303118
BOSCH0331303133
BOSCH0331303618
BOSCH0331303633
BOSCH1986SE1906
BOSCH2339303271
BOSCH2339303272
BOSCH2339303396
BOSCH2339303397
CARGO137175
CARGO332884
CARGOF032137175
CARGOF032332884
CQCQ2030636
ELECTROLOGSOL1299
ELECTROLOGSOL1464
ERA227352
GHIBAUDIE3607
IKA462719
KRAUFSSB3277
KRAUFSSB9277
MAGNETI MARELLI940113050046
MAGNETI MARELLIAME0046
MEAT & DORIA46064
POWERMAX1017304
POWERMAX81017304
WAI054000095210
WAI66-9167
WILSON60-15-6622
WOODAUTOSND12591
ZMZM473

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
AS-PLS0512
AS-PLS0870S
AS-PLS0964S
BOSCH0001110040
BOSCH0001110047
BOSCH0001110059
BOSCH0001115011
BOSCH0001115013
BOSCH0986016250