Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

12-204-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
12-204-12V
OE
7
PRE ŠTARTÉR
19
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

7
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
ISKRA / LETRIKA16907963
ISKRA / LETRIKA16908574
MAHLE72738196
MAHLEMSX583
MAHLEMSX583KIT
WAI054000974090
WILMINK GROUPWG1789528

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov19

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
AS-PLS9227
AS-PLS9235
AS-PLS9287S
AS-PLS9294S
AS-PLS9325S
AS-PLS9362S
ISKRA / LETRIKA11130793
ISKRA / LETRIKA11131488
ISKRA / LETRIKA11131640
ISKRA / LETRIKA11131727
ISKRA / LETRIKA11131763
ISKRA / LETRIKA11131784
ISKRA / LETRIKA11131789
ISKRA / LETRIKA11131864
ISKRA / LETRIKA11132164
ISKRA / LETRIKAAZF4129
ISKRA / LETRIKAAZF4164
ISKRA / LETRIKAAZF4196
ISKRA / LETRIKAAZF4275