Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.00
L.1 [ mm ]
83.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
18.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
12.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0403P

SS0403P

ZF NO.
84-D07-24V
Napätie
24V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

41
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331402031
BOSCH0331402036
BOSCH0331402531
BOSCH9330081045
BOSCH933A081045
CARGO132254
CARGOF032132254
MAGNETI MARELLI79033664
ZM547
ZM649
ZM9-637
ZMZM547
ZMZM649
ZMZM9-637
CASCOCSO10615AS
CASCOCSO10629AS
ERA227600
GHIBAUDIE3582
GHIBAUDIE3668
GHIBAUDIE3668-1
KRAUFSSB2254
LAUBERCQ2030031
LOGISTIK036018615
MEAT & DORIA46421
POWERMAX81015502
REAL20301516BN
REAL20301926BN
SANDOSSO10615.0
SANDOSSO10629.0
SIOMELE126290A
WAI054.000.122.010
WAI054.000.122.018
WAI054.000.122.590
WAI054.000.122.591
WAI66-9106
WAI66-9106-1
WILMINK GROUPWG2017962
WILMINK GROUPWG2018278
WOODAUTOWOOSND1145
WOODAUTOWOOSND1484
WOODAUTOWOOSND1485

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001360027
BOSCH0001368021
BOSCH0001368038
BOSCH0001368059
BOSCH0001368063
BOSCH0001368086
BOSCH0001368311
BOSCH0001368317
AS-PLS01064S
AS-PLS01101S
AS-PLS0521
AS-PLS0794S