Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.50
L.1 [ mm ]
82.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
34.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0229P

SS0229P

ZF NO.
84-D05-24V
Napätie
24V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

29
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH2339402155
BOSCH2339402173
BOSCH2339402185
CARGO234129
CARGO333164
CARGOF032234129
CARGOF032333164
FIAT230E24
IVECO42550489
PRESTOLITE861204
ZM1732
ZMZM1732
3EFFEELE0030
CASCOCSO10631AS
CASCOCSO10631GS
CQCQ2030666
ELECTROLOGSOL1057
ERA227918
KRAUFSSB4129
MEAT & DORIA46275
POWERMAX1015869
POWERMAX81015869
REAL20301136BN
REAL20301136OE
SANDOSSO10631.0
SANDOSSO10631.1
WAI054.000.320.010
WOODAUTOBOS2339402185
WOODAUTOSND1518

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov9

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001231016
BOSCH0001231046
BOSCH0001231146
BOSCH0001251009
BOSCH0001251010
BOSCH0001263021
BOSCH0001263022
AS-PLS0082
AS-PLS0994(SEG)