Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.30
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
66.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.40
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0094P

SS0094P

ZF NO.
84-1122-12V
Napätie
12V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

26
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331303062
BOSCH0331303072
BOSCH0331303121
BOSCH0331303155
CARGO136369
CARGO139342
CARGOF032136369
CARGOF032139342
IKA4.6316.9
MAGNETI MARELLI940113050273
MAGNETI MARELLIAME0273
ZMZM777
CASCOCSO10151AS
CQCQ2030137
ELECTROLOGSOL1291
KRAUFSSB6369
MEAT & DORIA46032
POWERMAX81011003
REAL20301151BN
SANDOSSO10151.0
SIOMELE121510
SIOMELE121510A
WAI054.000.165.010
WAI054.000.165.016
WAI66-91159
WOODAUTOSND1479

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov22

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001108143
BOSCH0001108180
BOSCH0001108182
BOSCH0001110003
BOSCH0001110026
BOSCH0001110089
BOSCH0001110095
BOSCH0001110114
BOSCH0001112025
BOSCH0001208515
BOSCH0001208517
BOSCH0001208526
BOSCH0001208528
BOSCH0001208717
BOSCH9000333117
BOSCHB001117204
BOSCHB001208323
BOSCHB001232021
AS-PLS01155(SEG)
AS-PLS0393
AS-PLS0500S
AS-PLS0875S