Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.30
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.60
L.1 [ mm ]
66.70
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.40
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0081

SS0081

ZF NO.
84-151-12V
Napätie
12V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331303034
BOSCH0331303534
CARGO131792
CARGO132261
CARGOF032132261
CQCQ2030018
ELECTROLOGSOL1272
GHIBAUDIE3468
GHIBAUDIE3471
ITAB AUTOMOTIVE11110115AV
KRAUFSSB3417
WAI054.000.624.010

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov13

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001312108
BOSCH0001312109
BOSCH0001317006
BOSCH0001317007
BOSCH0001317008
BOSCH0001317011
BOSCH0001317012
BOSCH0001317014
BOSCH0001317015
BOSCH0001317020
BOSCH0001317021
BOSCH0001317023
BOSCH0001317024