Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.00
O.D.2 [ mm ]
48.80
L.1 [ mm ]
66.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0062(BOSCH)

SS0062(BOSCH)

ZF NO.
84-114-12V
Napätie
12V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

29
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331303066
BOSCH1986SE1571
BOSCH2339303239
BOSCH9330081062
BOSCH933A081062
CARGO132265
CARGO335491
CARGOF032132265
CARGOF032335491
IKA4.6349.9
MAGNETI MARELLI940113050322
MAGNETI MARELLIAME0322
PEUGEOT583632
PEUGEOT95623200
ZMZM873
CASCOCSO10110AS
CQCQ2030395
ELECTROLOGSOL1120
ELECTROLOGSOL1275
ERA227829
GHIBAUDIE3478
KRAUFSSB2265
MEAT & DORIA46030
POWERMAX1011457
REAL20301011BN
SANDOSSO10110.0
UNIPOINTSNLS-210
WAI054.000.274.010
WAI054.000.274.590

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov16

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001110017
BOSCH0001110999
BOSCH0001125507
BOSCH0001125508
BOSCH0001125517
BOSCH0001125518
BOSCH0001208507
BOSCH0001208516
BOSCH0001208518
BOSCH0001208707
BOSCH0001507707
BOSCH9000082062
AS-PLS0084
AS-PLS0192
AS-PLS0929S
AS-PLS0990(SEG)