Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
COAXIAL BAT
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
58,5
ENGAGED
15,9
DIAMETER
54
LENGHT
39
Net weight [kg]
0,633

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM1-495

Starter Relay ZM 1-495

ZF NO.
60-023-12V
Tensiune
12V
Serie
VALEO
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProducătorNumăr de referință
VALEO594646

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare11

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProducătorCod demaror
FIAT46823548
FIAT518102660
FIAT51880229
FIAT55204116
FIAT71724236
LANCIA46823548
VALEO438168
VALEO458191
VALEOD6G1
VALEOD6G32
VALEOD6G321

PENTRU VEHICUL

Aplicații pentru vehicule26

Vehicle applications from the ZM source catalog
PENTRU VEHICULModelVariantăDin anulPână în anul
FIATDoblò1.3 JTD 16V Cargo com motor 188 A9.0002004—
FIATDoblò1.3 JTD 16V Cargo with 188 A9.000 engine2004—
FIATDoblò1.9 JTD Cargo2003—
FIATIdea1.3 JTD com motor 188 A9.0002004—
FIATIdea1.3 JTD with 188 A9.000 engine2004—
FIATPanda1.3 JTD 4x4 com motor 188 A9.0002004—
FIATPanda1.3 JTD 4x4 with 188 A9.000 engine2004—
FIATPanda1.3 JTD com motor 188 A9.0002003—
FIATPanda1.3 JTD with 188 A9.000 engine2003—
FIATPunto1.3 JTD 16V com motor 188 A9.0002003—
FIATPunto1.3 JTD 16V with 188 A9.000 engine2003—
FIATPuntoGrande Punto 1.3 D Multijet2005—
LANCIAMusa1.3 Multijet com motor 188 A9.0002004—
LANCIAMusa1.3 Multijet with 188 A9.000 engine2004—
LANCIAMusa1.9 Multijet com motor 188 B2.0002004—
LANCIAMusa1.9 Multijet with 188 B2.000 engine2004—
LANCIAYpsilon1.3 JTD2003—
OPELAgila1.3 Diesel20032007
OPELAstra1.3 Diesel2005—
OPELCombo1.3 Diesel2004—
OPELCorsa1.3 Diesel2003—
OPELTigra1.3 Diesel2004—
VAUXHALLAstra1.3L Diesel2005—
VAUXHALLCorsa1.3 Diesel2003—
VAUXHALLCorsavan1.3 Diesel2003—
VAUXHALLTigra1.3 Diesel2004—