Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
54.00
O.D.2 [ mm ]
53.00
L.1 [ mm ]
101.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
30.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
30.00
Replacement for
HINO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9259S

SS9259S

ZF NO.
59-012-2-24V
Tensiune
24V
Serie
SAWAFUJI
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

15
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducătorNumăr de referință
CARGO234662
CARGOF032234662
HINO28150-2120
HINO28150-2244
HINO28180-1532
HINO28180-2120
SAWAFUJI1350-126-02X9
SAWAFUJI1350-126-70X9
SAWAFUJI1350-126-71X9
SAWAFUJI1350-142-05X9
TOYOTA28150-78061
ELECTROLOGSOL9824
KRAUFSSW4662
LAUBERCQ2030656
WOODAUTOSND12028

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare11

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducătorCod demaror
SAWAFUJI03505020217
SAWAFUJI03505020233
SAWAFUJI03505020244
SAWAFUJI03505020512
SAWAFUJI03555020013
SAWAFUJI03555020016
HINO03555020217
HINO281002327
HINO281002562
HINO281002623
AS-PLS9128