Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.00
L.1 [ mm ]
83.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0407P

SS0407P

ZF NO.
84-D37-24V
Napięcie
24V
Seria
BOSCH

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

22
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
BOSCH0331401002
BOSCH0331402081
CARGO130477
CARGOF032130477
MAGNETI MARELLI940113050183
ZM642
ZMZM642
CASCOCSO10620AS
GHIBAUDIE3673
ITAB AUTOMOTIVE11110620AV
KRAUFSSB0477
LAUBERCQ2030522
LOGISTIK036018620
MEAT & DORIA46496
POWERMAX1014663
REAL20301026BN
SANDOSSO10620.0
WAI054.000.479.016
WAI054.000.479.590
WAI66-9101-1
WILMINK GROUPWG2018060
WILSON60-15-6566

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
BOSCH0001360002
BOSCH0001360003
BOSCH0001360004
BOSCH0001360008
BOSCH0001360009
BOSCH0001360010
BOSCH0001360012
BOSCH0001360013
BOSCH0001360018
BOSCH0001360047
BOSCH0001360053
AS-PLS0954S