A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-626-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-626-24V
OE
13
ÖNINDÍTÓHOZ
7

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

13
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
CARGO137544
CARGOF032137544
CASCOCSO50609
ELECTROLOGSOL8846
ISUZU8970443700
KRAUFSSK7544
KRAUFSSK8544
KRAUFSSK9544
LAUBERCQ2030072
NIKKO0-47100-4240
SANDOSSO50609
WILSON60-28-15132
WOODAUTONIK0-47100-4240

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok7

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
AS-PLS9190
NIKKO0230002100
NIKKO0230002101
NIKKO0230002200
NIKKO0230002201
NIKKO0230002541
NIKKO0230002542