A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
37.40
L.1 [ mm ]
65.00
B+ [ mm ]
M6x1.0
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SAFETY SWITCHES CATALOG

SS1168S

SS1168S

ZF NO.
13-401-12V(L2)
Feszültség
12V
Sorozat
DELCO REMY
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

14
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
CARGO333847
CARGOF032333847
DELCO10510393
DELCO10515812
DELCO10515872
DELCO10524149
MERCEDESA0011528710
ZM3407
ZMZM3407
ELECTROLOGSOL2023
KRAUFSSD7784
POWERMAX81018893
WAI054.100.122.591
WAI67-1816

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok20

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
DELCO10461764
DELCO10479646
DELCO10479651
DELCO19011404
DELCO19011407
DELCO8200003
DELCO8200013
DELCO8200063
DELCO8200103
DELCO8200196
DELCO8200295
DELCO8200326
DELCO8200331
DELCO8200478
DELCO8200495
DELCO8200972
AS-PLS1112
AS-PLS1114
AS-PLS1117
AS-PLS1171S