A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
50.30
L.1 [ mm ]
67.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.10
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0251(BOSCH)

SS0251(BOSCH)

ZF NO.
84-146-12V
Feszültség
12V
Sorozat
BOSCH
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

15
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
BOSCH0331303101
BOSCH0331303234
BOSCH2339303234
BOSCH2339303402
BOSCH2339303429
BOSCH9330081056
CARGO134378
CARGOF032134378
MAGNETI MARELLI940113050537
MAGNETI MARELLIAME0537
ZMZM2773
ELECTROLOGSOL1284
ERA227196
KRAUFSSB4378
KRAUFSSB4378BA

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok11

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH0001110022
BOSCH0001110023
BOSCH0001110045
BOSCH0001110046
BOSCH0001110066
BOSCH0001110067
BOSCH0001110106
BOSCH0001110107
BOSCH9000082068
BOSCH9000082070
AS-PLS0039