Slika proizvoda još nije dostupna.

POVEZIVANJE MODELA

REFERENCE MODELA

WAI
/
CARGO
335898

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-254-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-254-12V
Serija
BOSCH
Napon
12V
OE
7
ZA ELEKTROPOKRETAČ
12

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

7
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačReferentni broj
BOSCH2339305130
CARGO335898
CARGOF032335898
HYUNDAI / KIA36120-2B300
KRAUFSSB5130
POWERMAX81018348
WAI054001206010

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
AS-PLS0565
AS-PLS0565SEG
AS-PLS0611S
AS-PLS0611SEG
BOSCH0001138017
BOSCH0001138018
BOSCH0001138051
BOSCH0001138052
BOSCH0001138055
BOSCH0001138056
HYUNDAI36100-2B300
HYUNDAI36100-2B302