Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
82.50
O.D.2 [ mm ]
75.50
L.1 [ mm ]
115.50
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
30.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2-13
L.Coil bolt [ mm ]
30.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0347S

SS0347S

ZF NO.
84-J201-24V
Napon
24V
Serija
BOSCH
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

14
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
BOSCH0331410002
BOSCH0331410003
BOSCH0331410005
BOSCH0331410008
BOSCH0331410010
BOSCH2007010128
BOSCH2007010131
CARGO136692
CARGOF032136692
ELECTROLOGSOL1089
GHIBAUDIE7504
KRAUFSSB6692
LAUBERCQ2030337
WOODAUTOSND1482

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača18

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
BOSCH0001420001
BOSCH0001420002
BOSCH0001420003
BOSCH0001420004
BOSCH0001420005
BOSCH0001420006
BOSCH0001420007
BOSCH0001420008
BOSCH0001420009
BOSCH0001420010
BOSCH0001420011
BOSCH0001420012
BOSCH0001420013
BOSCH0001420014
BOSCH0001420015
BOSCH0001420024
BOSCH0001420025
BOSCH0001420029