Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.00
L.1 [ mm ]
82.50
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
23.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0257P

SS0257P

ZF NO.
84-D33-24V
Napon
24V
Serija
BOSCH
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
BOSCH9330081032
BOSCH933A081032
MAGNETI MARELLI940113050100
MAGNETI MARELLI940113050178
MAGNETI MARELLIAME0100
MAGNETI MARELLIAME0178
ZEN70536
ZENZN70536
ZMZM536
ZMZM636
ELECTROLOGSOL1015
ERA227433
ERA227578
ERA227866
GHIBAUDIE3622
WAI66-91153
WILSON60-15-6595
WOODAUTOSND1145

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača7

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
BOSCH9000083043
BOSCH9000083046
BOSCH9000083064
BOSCH9000083073
BOSCH9000083076
BOSCH9000453079
BOSCH9000453088