Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

30-257-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
30-257-12V
OE
9
KÄYNNISTIMELLE
26

SOLENOIDIN OE

9
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
CARGO330176
CARGOF032330176
KRAUFSSM0176
MITSUBISHIM000T22472
MITSUBISHIM0T22472
WAI054001291206
WAI054001291590
ZM8995
ZMZM8995

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit26

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
AS-PLS5494S
FIAT9637813680
MITSUBISHIM000T22471
MITSUBISHIM000T22472
MITSUBISHIM000T22473
MITSUBISHIM000T93581
MITSUBISHIM000T93582
MITSUBISHIM0T22471
MITSUBISHIM0T22472
MITSUBISHIM0T22473
MITSUBISHIM0T93581
MITSUBISHIM0T93582
PEUGEOT5802AZ
PEUGEOT5802FG
PEUGEOT5802FP
PEUGEOT5802Y4
PEUGEOT5802Y5
PEUGEOT5802Y6
PEUGEOT9640825280
PEUGEOT9646679980
PEUGEOT9664016980
PEUGEOT9688268480
PEUGEOT9688268580
PEUGEOT9801667580
TOYOTA28100-YV010
TOYOTA28100-YV011