Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-160X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-160X-12V
OE
4
KÄYNNISTIMELLE
8

SOLENOIDIN OE

4
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
CARGO235320
CARGOF032235320
ELECTROLOGSOL6124
KRAUFSSN7320

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
AS-PLS6038
DENSO1280002670
DENSO1280002790
DENSO1280003740
DENSO1280003741
DENSO1280008650
DENSO1280008690
DENSO4280004810