Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-126X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-126X-12V
OE
15
KÄYNNISTIMELLE
53

SOLENOIDIN OE

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
AS-PLSS6089P
CARGO332356
CARGOF032332356
CASCOCSO40114AS
ELECTROLOGSOL6099
ERA227921
KRAUFSSN1940
MEAT & DORIA46283
REAL20332411BN
SANDOSSO401140
SIOMELE421140A
WAI054001235206
WAI054001235590
ZM2708
ZMZM2708

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit53

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
AS-PLS6043
AS-PLS6171
AS-PLS6210S
AS-PLS6229S
AS-PLS6236DENSO
AS-PLS6236S
AS-PLS6252S
AS-PLS6305S
AS-PLS6307S
AS-PLS6313S
AS-PLS6469DENSO
AS-PLS6469S
AS-PLS6471S
AS-PLS6481S
DENSO428000-4600
DENSO428000-8421
DENSO4280001930
DENSO4280001931
DENSO4280001940
DENSO4280001941
DENSO4280004880
DENSO4280004890
DENSO4280004891
DENSO4280005580
DENSO4280007860
DENSO4280008030
DENSO4280008420
DENSO4280008422
DENSO4280008423
DENSO4280008424
DENSO4280008700
DENSO4280008701
DENSO4280009560
DENSO4280009700
DENSO4380000490
DENSO4380001540
DENSO4380001541
DENSO4380001550
DENSODNS968
DENSODSN1008
DENSODSN1300
FORDBJ3211001AB
FORDBJ3211001AC
FORDBJ3211001AD
FORDBJ3211001AE
FORDBJ3211001AF
FORDDL3T11000AA
FORDFPLA11001AA
MERCEDES-BENZA0061512501
MERCEDES-BENZA006151250180
MERCEDES-BENZA0061514601
MERCEDES-BENZA0061517401
MERCEDES-BENZA006151740180