Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
60.70
O.D.2 [ mm ]
60.60
L.1 [ mm ]
113.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
19.50
Replacement for
NIKKO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9057

SS9057

ZF NO.
13-627-1-24V
Jännite
24V
Sarja
DELCO REMY
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

11
SOLENOID OE from the AS source catalog
ValmistajaViitenumero
CARGO133395
CARGOF032133395
KOMATSUKD0471003510
NIKKO0471003510
NISSAN2334399207
AUTO MAGNETOAM-44357
ELECTROLOGSOL8800
GHIBAUDIE8075
KRAUFSSK3395
LAUBERCQ2030681
WOODAUTOSND1748

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit12

Starter motor codes from the AS source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
NIKKO0230001410
NIKKO0230001550
NIKKO0230001750
NIKKO0230001752
KOMATSU6008133320
KOMATSU6008134350
KOMATSU6008134421
KOMATSU6008134422
KOMATSU6008134450
KOMATSU6008136210
AS-PLS9034
AS-PLS9161