Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.30
L.1 [ mm ]
83.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
23.70
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.60
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0267P

SS0267P

ZF NO.
84-D23-12V
Jännite
12V
Sarja
BOSCH
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

13
SOLENOID OE from the AS source catalog
ValmistajaViitenumero
BOSCH9330081028
BOSCH9330451063
BOSCH933A081028
MAGNETI MARELLI940113050101
MAGNETI MARELLIAME0101
ZMZM537
DIXIE6660-6211
DIXIE6660-6211-2
DIXIESB-163
ELECTROLOGSOL1095
ERA227434
GHIBAUDIE3623
WILSON60-15-6600

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit11

Starter motor codes from the AS source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
BOSCH9000083031
BOSCH9000083041
BOSCH9000083051
BOSCH9000083061
BOSCH9000083062
BOSCH9000083074
BOSCH9000083075
BOSCH9000453072
BOSCH9000453074
BOSCH9000453076
BOSCH9000453083