Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

66-112-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
66-112-12V
OE
10
PRO STARTÉR
14
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

10
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
CARGO139104
CARGOF032139104
CQCQ2030514
ELECTROLOGSOL4149
FIAT9944575
LUCAS085540922010
MAGNETI MARELLI85540922
POWERMAX1012034
WAI66-9306
WOODAUTOSND12426

PRO STARTÉR

Kódy startérů14

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
LUCAS063222135010
LUCAS063222136010
LUCAS063222138010
LUCAS063222204010
LUCAS063222206010
MAGNETI MARELLI63222038
MAGNETI MARELLI63222040
MAGNETI MARELLI63222131
MAGNETI MARELLI63222134
MAGNETI MARELLI63222135
MAGNETI MARELLI63222136
MAGNETI MARELLI63222138
MAGNETI MARELLI63222204
MAGNETI MARELLI63222206