Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
54.00
L.1 [ mm ]
86.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
22.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
22.00
Replacement for
ISKRA / LETRIKA

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9205P

SS9205P

ZF NO.
12-201-12V
Napětí
12V
Řada
ISKRA
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

8
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
AS-PLSS9205P
ISKRA / LETRIKA16.908.999
MAHLE72736972
MAHLEMSX122
ZMZM1825
ELECTROLOGSOL7931
ERA227993
WOODAUTOSND13072

PRO STARTÉR

Kódy startérů17

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
ISKRA / LETRIKA11131112
ISKRA / LETRIKA11131216
ISKRA / LETRIKA11131315
ISKRA / LETRIKA11131424
ISKRA / LETRIKA11131535
ISKRA / LETRIKA11131975
ISKRA / LETRIKA11131984
ISKRA / LETRIKA11131990
ISKRA / LETRIKAAZE4125
ISKRA / LETRIKAAZE4212
ISKRA / LETRIKAAZE4214
ISKRA / LETRIKAAZE4216
ISKRA / LETRIKAAZE4536
ISKRA / LETRIKAAZE4565
ISKRA / LETRIKAAZE4579
ISKRA / LETRIKAAZE4595
AS-PLS9302S