Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
32.50
O.D.1 [ mm ]
68.50
O.D.2 [ mm ]
76.50
L.1 [ mm ]
121.50
B+ [ mm ]
UNC 3/8-16
L.B+ [ mm ]
23.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/4-20
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1120P

SS1120P

ZF NO.
13-2005-12V
Napětí
12V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
AS-PLSS1120P
CARGO231915
CARGOF032231915
DELCO1115612
ZMZM454
CASCOCSO60110AS
ELECTROLOGSOL2718
ERA227324
GHIBAUDIE5378
KRAUFSSD1915
LAUBERCQ2030275
POWERMAX81014122
REAL20309011BN
SANDOSSO60110.0
WAI054.000.396
WAI66-119
WOODAUTOSND12102

PRO STARTÉR

Kódy startérů6

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO1993790
DELCO1993791
DELCO1993792
DELCO1993793
DELCO1993799
DELCO1993818