Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
69.00
O.D.2 [ mm ]
70.00
L.1 [ mm ]
121.50
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
17.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2" x 1/4"
L.Coil bolt [ mm ]
2.50
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1113P

SS1113P

ZF NO.
13-204-12V
Napětí
12V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
AS-PLSS1113P
DELCO1115569
ZMZM354
ELECTROLOGSOL2013
WILSON60-01-3521

PRO STARTÉR

Kódy startérů10

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO10461001
DELCO10461007
DELCO10461069
DELCO10461199
DELCO1993790
DELCO1993791
DELCO1993792
DELCO1993793
DELCO1993799
DELCO1993818