Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-157-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-157-12V
OE
45
PËR MOTORIN E NDEZJES
46

OE E SOLENOIDIT

45
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303017
BOSCH0331303115
BOSCH0331303135
BOSCH0331303263
BOSCH2339303261
BOSCH9330081060
BOSCH9330081063
BOSCH9330081064
BOSCHF000SH0129
BOSCHF000SH0137
BOSCHF00ASH0129
CARGO136371
CARGOF032136371
CQCQ2030247
ELECTROLOGSOL1042
ELECTROLOGSOL1188
ELECTROLOGSOL1293
ELECTROLOGSOL1305
ERA227765
ERA227833
ERA227842
ERA227868
FORD5549-11287
KRAUFSSB0875
KRAUFSSB0879
KRAUFSSB9212
MAGNETI MARELLI940113050324
MAGNETI MARELLI940113050342
MAGNETI MARELLIAME0324
MAGNETI MARELLIAME0342
POWERMAX1013783
UNIPOINTSNLC-240C
UNIPOINTSNLS-240C
VOLKSWAGEN554-911-287
VOLKSWAGEN624-513
VW554-911-287
VW624-513
WAI66-91160
WAI66-9172
WAI66-9172-1
WOODAUTOSND1489
ZMZM778
ZMZM875
ZMZM879
ZMZM971

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes46

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0051
AS-PLS0717S
AS-PLS0729S
BOSCH0001104020
BOSCH0001108098
BOSCH0001110039
BOSCH0001110053
BOSCH0001110113
BOSCH0001211231
BOSCH9000081006
BOSCH9000081007
BOSCH9000082064
BOSCH9000082069
BOSCH9000082074
BOSCH9000082076
BOSCH9000082077
BOSCH9000082078
BOSCHB001117050
BOSCHB001117148
BOSCHB001117149
BOSCHF000AL0126
BOSCHF000AL0301
BOSCHF000AL0306
BOSCHF000AL0328
BOSCHF000AL0329
BOSCHF000AL0400
BOSCHF000AL0413
BOSCHF000AL0502
BOSCHF000AL0507
BOSCHF009AL0103
BOSCHF010AL0103
FORD3779-11023-D
FORDZBU9-11023-D
LESTER17150
LESTER17227
LESTER32329
MERCEDES-BENZ0011517801
MERCEDES-BENZA0011517801
NISSAN11950-16E10
VOLKSWAGEN377911023D
VOLKSWAGEN377911023H
VOLKSWAGEN554911023B
VW554911023B
ZM8010601
ZM8011505
ZM8012001