Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-816-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-816-12V
Seria
BOSCH
Napięcie
12V
OE
37
DO ROZRUSZNIKA
25

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

37
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
ACCURATE7748
ACCURATE7801
AUTOSTARTER POLANDSS0116
BOSCH0331302003
BOSCH0331302009
BOSCH0331302026
BOSCH0331302050
BOSCH0331302071
BOSCH0331302101
BOSCH0331302601
CARGO133642
CARGOF032133642
CASCOCSO10195AS
CQCQ2030296
ELECTROLOGSOL1033
ERA227571
GHIBAUDIE3667
HC-CARGO133642
KHD09947346
KHD9947346
KRAUFSSB3642
MAGNETI MARELLI940113050171
MAGNETI MARELLIAME0171
MERCEDES0001522210
MERCEDESA0001522210
POWERMAX81015362
REAL20301591BN
SANDOSSO101950
SIOMELE121950A
VW059911287C
WAI66-9136-1
WAI669136
WILSON60-15-6526
WOOD AUTO SUPPLSND1103
WOODAUTOSND1103
ZM628
ZMZM628

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników25

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer rozrusznika
BOSCH0001207010
BOSCH0001208001
BOSCH0001208003
BOSCH0001208009
BOSCH0001208025
BOSCH0001208026
BOSCH0001208033
BOSCH0001208048
BOSCH0001209002
BOSCH0001209003
BOSCH0001209008
BOSCH0001209012
BOSCH0001211003
BOSCH0001211209
BOSCH0001211210
BOSCH0001310011
BOSCH0001310016
BOSCH0001311035
BOSCH0001311041
BOSCH0001313001
BOSCH0001313003
BOSCH0001313004
BOSCH0001313005
BOSCH0001313006
BOSCH0001313007